Zmiany w serwisach

[ ten stary wpis oprócz LepszeZdrowie.info jest nieaktualny i jak wiele innych wpisów z 2007 i 2008 powinien być usunięty, ale zostawiam go dla siebie – by pamiętać co kiedy się działo…]


W  serwisie www.L-earn.net   rekomendowałem nie raz postawę zmiany. Jedną z nich było wydzielenie problematyki zdrowia do www.LepszeZdrowie.info .

Najprawdopodobniej od nowego roku ulegnie zmianie koncepcja biuletynu L-earNews.

Biuletyny będą chudsze, ale częstsze i przez to bardziej odzwierciedlające aktualny stan strony.  Biuletyn świąteczny będzie miał formę „przejściową”.

Być może ulegnie trochę zmianie profil strony. Ponieważ o rozwoju osobistym powstało już wiele serwisów, to rozważam zawężenie mego profilu bardziej w kierunku  współpracy z tymi serwisami (moja idea „.net”), pod kontem promocji konkretnych działań: kursów, seminariów i warsztatów, publikacji. Zapowiadam także wprowadzenie serwisu  z informacjami o szeregu polskich (zwłaszcza) programach partnerskich, które pozwalają na osiągnięcie dochodu pasywnego. Jest to swoista telepraca, przy czym formuła większości z tych programów nie wymaga prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Z powyższych względów planuję do poniedziałkowych biuletyników Dobry TYdzień dodawać po jednej linijce reklam tych działań.

A propos Dobry TYdzień. Od października wznowiliśmy go powakacyjnie (jak co roku).  Przypominam, że zawiera on krótkie zestawy  pozytywnych i inspirujących myśli. (Zapraszam do archiwum starszych wydań) . Z jego wysyłką były ostatnio pewne kłopoty – przepraszam za ew. zdublowania, przypominam także że otrzymują go nie tylko abonenci L-earNews, ale też osoby, którym został on przesłany okazowo przez Was lub od nas.

Co o tym wszystkim sądzicie?

Nowy L-earNews – ok. 20 listopada.

Pozdrawiam

Leszek

Reklama

Skomentuj (ew. polub, podziel się ... )

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.