Po wakacjach

Wybieram rower, ale rozsądnie

Wróciłem z wakacji – fizycznie i mentalnie. Mentalnie „odpuściłem” prawie zupełnie zajmowanie się swoimi stronami, na korzyść kilku tysięcy stron lektur, wglądu w siebie, w inne kultury i dla odpoczynku. To dużo mi dało.
Tak więc, tym razem nic o nowościach (trochę w przygotowaniu  na początek października), aczkolwiek już ujawnię jeszcze jeden nowy serwis, bo jutro (22 września) mamy  Międzynarodowy Dzień bez samochodu.

Jest to  szkicowa na razie stroniczka Bez samochodu. Zbliżający się ów dzień przynaglił mnie aby z bogatego materiału jaki zbierałem do strony Eko-logicznie.info (nie wiem czy będzie) wyodrębnić to, co dotyczy skutków motoryzacji i jej alternatyw. Że motoryzacja truje, szkodzi zdrowiu, męczy nas hałasem i korkami, że ma wiele innych negatywnych skutków, to na ogół wiemy. Ale co w zamian? Myślę, że to interesujące, chociaż czasem kontrowersyjne.

Zapraszam!

Reklama

Skomentuj (ew. polub, podziel się ... )

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.